مادر باران مهربانی

 

مادر باغبان هستی است ،از گاهِ روییدن فرزند، باران مهربانی است که به آرامی سیراب می کند. گاهِ پروریدن آغوشی گرم که بالنده می سازد. گاهِ بیماری ، طبیبی که درد را می شناسد و درمان می کند. گاهِ اندر، حکیمی آگاه که به نرمی زنهارمی دهد. گاهِ تعلیم، معلمی خستگی ناپذیر و سخت کوش که حرف به حرف دانایی را در گوش زمزمه می کند.

گاهِ تردید، رهنمایی راه آشنا که راه از بیراهه نشان می دهد.

مادر تو شگفتی خلقتی، تو لبریز از عظمتی؛ تو را سپاس می گویم و می ستایمت.

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر

 قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان

بر همگان مبارک باد . . .

 

 

 

 

 

 

/ 58 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Nafas

ما را تو به خاطری همه روز یک روز تو نیز یاد ما کن

گندم

گرگها هميشه زوزه نميكشند .. گاهي هم ميگويند: دوستت دارم.. و زودتر از آنكه بفهمي بره اي,ميدرند خاطراتت را .. و تو مي ماني با تني كه بوي گرگ گرفته!!!

گندم

_________________.-'.....&.....'-. ________________.................../ _______________:.....o.....o........; ______________(.........(_............) _______________:.....................: ________________/......__........ _________________`-._____.-' ___________________`"""`'/ __________________......,...../ __________________|///..__/ ________________(___|////.___) __________________|_______| ___________________)_ |_ (__ ________________(_____|_____)

گندم

بـﮧ گوش خــُدا برســـانید آدَمـ ـﮧ ایـטּ حـــَوـا ســالهـــاست کـﮧ رَفتـﮧ ـاَســت ایـטּ حــَوـاے تنهــــا رـا برگرداטּ پیـش خودَت بهشتــَش رـا نمــے خوـاهــَمـ بـﮧ جهنمــش هــَـمـ راضـے ـاَمـ هــَرجــایـے باشــَد جــُز ایـטּ دُنیـــا ایـטּ دُنیــا زیــادے بوے آدَمـ گرفتــﮧ ـاَســت ...

گندم

دَمــہ اونــی ڪـــــہ تَنهاست گَرم....... نـَـہ اینڪــــہ نَتونِستــہ با كَسـی باشـــہ نـَــہ؛ بَلڪــــہ نَخواستـــہ با هَركَســی باشــہ!!!

گندم

خنجر عشق بسی عمیقترین خنجر های روزگار است

گندم

زندگى كرديم اما باختيم / كاخ خود را روى دريا ساختيم لمس بايد كرد اين اندوه را / بر كمر بايد كشيد اين كوه را زندگى را با همين غم ها خوش است / با همين بيش و همين كم ها خوش است زندگى را خوب بايد آزمود / اهل صبر و غصه و اندوه بود باختيم و هيچ شاكى نيستيم / بر زمين خورديم و خاكى نيستيم..

گندم

روزهــــــــــــای دلتنگی ِ مـــــــــن مثل ِ “دوست داشتن های” تو کوتاه می شد کــــــــــاش

سپیده

به نام بهترین کسی که دارم به نام اونکه عشق بچگیمه به نام اولین اسمی که گفتم به نام مادری که زندگیمه روز مادر مبارک [هورا]

انسان

قشنگترین لحظات رو کسی به.... تو میده که بتونه غمگین ترین لحظات رو از تو بگیره...