آرزوی کافی.

آرزوی کافی من برای تو، ای دوست عزیز

می گویند تنها یک دقیقه طول می‌کشد که دوستی را پیدا کنید٬ یکساعت طول می‌کشد تا از او قدردانی کنید اما یک عمر طول می‌کشد تا او را فراموش کنید.

آرزوی کافی من برای تو این است که خدا در قلبی باشد که برای تو می تپد.
آرزوی کافی من برای تو این است که خدا در لبخندی باشد که با نگاه مهربان تو جان می گیرد.
آرزوی کافی من برای تو این است که خدا در همه لحظات زندگی تو باشد تا دستی را به یاری بگیری، قلبی را شاد کنی و لبخندی را به لب بنشانی. 
و
آرزوی خورشید کافی برای تو می‌کنم که افکارت را روشن نگاه دارد بدون توجه به اینکه روز چقدر تیره است .
آرزوی باران کافی برای تو می‌کنم که زیبایی بیشتری به روز آفتابیت بدهد .
آرزوی شادی کافی برای تو می‌کنم که روحت را زنده و ابدی نگاه دارد .
آرزوی رنج کافی برای تو می‌کنم که کوچکترین خوشی‌ها به بزرگترینها تبدیل شوند.
آرزوی بدست آوردن کافی برای تو می‌کنم که با هر چه می‌خواهی راضی باشی.
آرزوی از دست دادن کافی برای تو می‌کنم تا بخاطر هر آنچه داری شکرگزار باشی.


/ 54 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
khodai

[گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]

پویا

اگر کسی خوبی های تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن.[گل]

محبت

پادشاهی بود که فقط یک چشم و یک پا داشت. پادشاه به تمام نقاشان قلمرو خود دستور داد تا یک پرتره زیبا از او نقاشی کنند. اما هیچکدام نتوانستند؛ آنان چگونه می‌توانستند با وجود نقص در یک چشم و یک پای پادشاه، نقاشی زیبایی از او بکشند؟ سرانجام یکی از نقاشان گفت که می‌تواند این کار را انجام دهد و یک تصویر کلاسیک از پادشاه نقاشی کرد. نقاشی او فوق‌العاده بود و همه را غافلگیر کرد. او شاه را در حالتی نقاشی کرد که یک شکار را مورد هدف قرار داده بود؛ نشانه‌گیری با یک چشم بسته و یک پای خم شده. چرا ما نتوانیم از دیگران چنین تصاویری نقاشی کنیم؛ پنهان کردن نقاط ضعف و برجسته ساختن نقاط قوت آنان.

گل پامچال

تو را نگاه می کنم خورشید چند برابر می شود و روز را روشن می کند! بیدار شو با قلب و سر رنگین خود بد‌شگونی شب را بگیر تو را نگاه می کنم و همه چیز عریان می شود زورق ها در آب های کم عمقند... خلاصه کنم: دریا بی عشق سرد است! جهان این گونه آغاز می شود: موج ها گهواره ی آسمان را می جنبانند (تو در میان ملافه ها جا به جا می شوی و خواب را فرا می خوانی) بیدار شو تا از پی ات روان شوم تنم بی تاب تعقیب توست! می خواهم عمرم را با عشق تو سر کنم از دروازه ی سپیده تا دریچه ی شب می خواهم با بیداریِ تو رویا ببینم "پل الوار" [گل]

دورتر از من

سلام ممنون از پست بسیار زیباتون خداپشت و پناه زندگیتون انشالله [گل][گل]

محبت

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد نه جایی بخاطرم تعطیل می شود نه در اخبار حرفی زده می شود نه خیابانی بسته می شود و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته می شود تنها موهای مادرم کمی سفید می شود و پدرم کمی شکسته تر اقواممان چند روز آسوده از کار دوستانم بعد از خاکسپاری موقع خوردن کباب آرام آرام خنده هایشان شروع می شود من فقط تنها گورکنی را خسته می کنم و مداحی که الکی از خوبی های نداشته ام می گوید و اشک تمساح می ریزد و در آخر من می مانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم می ماند

فاطیما

مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست ...امیدوارم همیشه خوشبخت باشی.[گل][گل]

هستی

تنها بی هوایی آدمی را خفه نمی کند گاهی هوایی شدن آرام آرام بدون روسیاهی خاموشت می کند